nick yazın
şifre yazın

Hakkımızda


Sohbete.net internette yazılı sohbet ederek, arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir chat sitesidir. Chat sohbet odaları üzerinde dünyanın farklı bölgelerinden ziyaretçiler yer almaktadır. Yazılı sohbet seçeneği ile üyeliksiz sohbet edip, yeni insanlarla tanışmanın keyfini çıkar.

sohbete.net 2023 Yılında kurulmuş bir sohbet servisi olup kendi sohbet ağı içerisinden olan misafir kullanıcılarına ve kayıtlı kullanıcılarına tecrübeli bir kadro ile kaliteli bir sohbet imkanı sağlamaktadır. islamisohbetci.org olarak, yöneticilerimiz ile bizi tercih eden misafir kullanıcı ve kayıtlı kullanıcılarımıza güvenli bir sohbet ortamı sağlamak için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunulmaktadır. Yaşayacağınız tüm soru ve sorunlarınız için #Operhelp kanal yetkilileri ile iletişime geçiniz.

VİZYON

Sanal platformda kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir sohbet ortamını yaratarak alanında Türkiye’nin en iyi sohbet servisi konumunda olmak.

MİSYON

Platformumuz her yaştan ve her kültürden insanlar için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Platformumuz üyelerimize kolay, güvenli ve eğlenceli bir ortam sunarak üyelerimizin kendilerini ifade etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına olanak sağlamaktadır.